Selimiye Transfer

En uygun, en rahat Dalaman Havalimanı Transferleri

Dalaman Selimiye Transfer

Dalaman Selimiye transfer hizmeti sağlayan firmamız ile; tatil planınızı ülkemizin en güzel köşelerinden olan olduğunuz Selimiye köyü için planlanınız mı var? Dalaman'dan yaklaşık 135 kilometre ve 2 saat uzaklıkta olan Marmaris'e bağlı Selimiye için vip transfer servisi vermekteyiz.
Selimiye vip transfer hizmeti ile ulaşımın bir hayli zor olduğu köye rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Marmaris Selimiye'den istediğiniz herhangi bir noktaya ulaşmak için de transfer talebinde bulunabilirsiniz. Son dakika ulaşım ihtiyaçlarınız için Selimiye ulaşım hizmetlerinin kısıtlı olduğunu bilmenizde fayda var.

Dalaman Havalimanı Selimiye Transfer Fiyatları:

Dalaman Selimiye Transfer Hakkında;
Dalaman Selimiye arası transferiniz için fiyatlarımıza otopark ve KDV dahildir.
Selimiye'ye gidiş ve dönüş ulaşımında yolculuk boyunca 15 dakikaya kadar mola verilebilmektedir.

Dalaman Selimiye transferiniz için izlenilecek olan yol Dalaman – Ortaca – Köyceğiz – Gökova - Marmaris'e gelinir. Marmaris'ten sonra Değirmen yanı geçildikten sonra Bozburun yol ayrımından , Orhaniye, Turgutköy geçilerek Selimiye’ye ulaşılır.

Selimiye Dalaman Havalimanı dönüş yolculuğunuz için uçak kalkış saatinden 3 saat 45 dakika önce Selimiye'den alınmanız gerekmektedir.

Dalaman Selimiye Transferiniz İçin ;
Çağrı merkezimizi arayarak yada rezervasyon formunu doldurarak Marmaris Selimiye Transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kayıt için gerekli tüm işlemler ve seyahatiniz ile ilgili bilgilendirmeye Rezervasyon sayfamızdan ulaşabilirsiniz.