Kalkan Transfer

En uygun, en rahat Dalaman Havalimanı Transferleri
Dalaman transfer

Dalaman Kalkan Transfer

Dalaman Kalkan transfer hizmetimiz ile; Antalya ili sınırları içinde olan Kalkan ilçesine en yakın havalimanı olan Dalaman'dan 1 saat 45 dakikada ulaşabilirsiniz. Dalaman Havaalanı Kalkan arası ulaşım mesafesi 130 kilometredir. Kalkan ulaşım hizmetimizden farklı kapasite ve özelliklere sahip araçlarımız ile vip transfer hizmeti vermekteyiz. Sizde kişi sayınıza ve valiz durumunuza göre en uygun araç için kaydınızı müşteri hizmetlerimizi arayarak yada hızlı rezervasyon bölümünden oluşturabilirsiniz.

Kalkan'dan Dalaman Havalimanı haricinde başka bir noktaya ulaşım ihtiyaçlarınızda da Kalkan taksi ücretlerine göre çok daha uygun fiyatlara firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Dalaman Kalkan Transfer Ücretleri

Dalaman Havalimanı Kalkan transfer hizmeti hakkında
Kalkan transferiniz için fiyatlarımıza otopark tünel geçiş ücretleri ve KDV dahildir.

Dalaman Kalkan transfer için izlenilecek olan güzergah sırasıyla Dalaman, Göcek, Fethiye çevre yolundan Antalya istikametine yol alarak Fethiye'den 20 kilometre sonra Antalya sahil yolundan Kalkan - Kaş yönüne devam edilerek Patara'dan sonra Kalkan'a ulaşılır.

Dalaman Kalkan Transfer Hizmeti Almak İçin ;
Çağrı merkezimizi arayarak yada rezervasyon formunu doldurarak Kalkan Transfer hizmeti hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kayıt için gerekli tüm işlemler ve seyahatiniz ile ilgili bilgilendirmeye Rezervasyon sayfamızdan ulaşabilirsiniz.