Datça Transfer

En uygun, en rahat Dalaman Havalimanı Transferleri
Dalaman transfer

Datça Transfer

Datça ulaşım hizmetleri sayesinde Dalaman Datça Tranfer ihtiyaçlarınız için hazırlanmış olan farklı hizmet seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Toplam ulaşım mesafesi 170 km olan ilçeye 2 saat 20 dakika gibi bir sürede ulaşılmaktadır. Firmamız Dalaman Datça arası vip transfer hizmeti yanı sıra Paylaşımlı transfer hizmeti de sunmaktadır. Dalaman Datça transfer saatleri ve hizmeti hakkında bilgi almak için shuttle transfer sayfamızı ziyaret ediniz.

Datça bölgesi için ulaşım ihtiyacı yaz aylarında bir hayli artmaktadır.Uçuş saatiniz ve tarihiniz belli ise kişi sayınıza ve bütçenize en uygun transfer hizmetimizi seçerek kaydınızı biran önce yapmanızı tavsiye ederiz. Araç seçenekleri ve fiyatlarımızı aşağıdaki tablodan kontrol edebilirsiniz.Misafirleriniz, aileniz ve kendiniz için problemsiz Dalaman Havalimanı Datça transfer hizmeti almak için rezervasyon sayfamızda bulunan şartlar ve koşullar bölümünü inceleyiniz.

Eğer Datça'dan hava alanı dışında bir adrese transfer ihtiyacınız var ise; Datça taksi fiyatlarına göre daha uygun fiyatlı ulaşım sağlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve gideceğiniz yer için fiyat teklifi alın.

Dalaman Datça Transfer Hizmeti fiyatlarımız:

Dalaman Havalimanı Datça Transfer

Datça Transferleriniz İçin Fiyatlarımıza Otopark Ve KDV Dahildir.

Dalaman Datça Transferiniz İçin İzlenilecek Olan Güzergah sırasıyla Dalaman – Ortaca – Köyceğiz – Gökova Olup Gökovadan Datça İstikametine Meşhur Ağaçlı Yol İzlenilerek Marmaris'e Gelinir, Bundan Sonra Sırasıyla Değirmen yanı, Selimiye , Bozburun Yol ayrımından Geçilerek Aktur Tatil sitesi,Kara incir Sitesi, Billur kent sitesi Geçilerek Datça'ya Ulaşılır.

Dalaman Havalimanı Datça ulaşımınız için transfer firmaları haricinde toplu ulaşım için web sitemizde bulunan paylaşımlı transfer sayfasından kaydınızı yaptırarak ekonomik ve hızlı Datça ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Havalimanı son çıkış kapısından çıktıktan sonra Otopark Cafe'nin tam karşısında bulunan Bireysel Karşılayıcılar bekleme alanında karşılama personelimiz isminizin yazılı olduğu bir tabela ile sizi karşılayacaktır.

Transferlerinizde 15 dk'ya kadar mola ve duraklama yapılabilir. Bundan daha uzun olan duraklamalarız için sizden sonraki misafirlerimizin mağduriyet yaşamamaları açısından operasyon merkezimizin bilgisi ve izni dahilinde duraklama yapılabilir.

Datça Dalaman Havalimanı dönüş transferiniz için firmamız her türlü aksiliği göz önünde bulundurarak transfer saatinizi 30 dakika opsiyonlu olarak vermektedir. Herhangi bir olumsuzluk yaşanması durumunda doğabilecek tüm maddi mağduriyeti firmamız üstlenmektedir.

Dalaman Datça Transfer hizmeti almak İçin;

Çağrı merkezimizi arayarak yada rezervasyon formunu doldurarak DatçaTransfer hizmeti hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kayıt için gerekli tüm işlemler ve seyahatiniz ile ilgili bilgilendirmeye Rezervasyon sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Misafir Yorumları

2 Yorum