Club Tuana Otel Transfer

En uygun, en rahat Dalaman Havalimanı Transferleri
Dalaman transfer

Fethiye Club Tuana Otel Transfer

Göcek'in en güzel koylarına kara yolu ile ulaşım olanağı saylayan Sarsala Koyu: DTS Dalaman Yolculuğa çıkan gruplar içerisinde uçağa geç kalan, sonradan ekibe katılmak isteyen yada arkadaşlarıyla aynı uçakla gelemeyen tekne turu organizasyonlarına sonradan katılan turistler için bir fırsat niteliğindedir. Türkiye'nin en güzel koylarının merkezinde olan körfez her yıl yerli ve yabancı turistleri kendine hayran bırakarak daha fazla merak uyandırmaktadır.

Sarsala koyu havalimanından 20 kilometre uzaklıkta olduğundan dolayı sürekli buraya seyahat eden ve teknesi olan misafirlerimiz için inanılmaz kolaylıktır. Bu noktada firmamız ekonomik ve konforlu Sarsala Koyu transfer hizmetini Dalaman Sarsala arasında gidiş ve dönüş olarak sunmanın yanı sıra dileyen misafirlere istedikleri lokasyona uygun ve geniş araç çeşitliliği sayesinde kusursuz bir şekilde sunmaktadır.

Dalaman Fethiye Tuana Hotel Ulaşım Ücretleri:
Sayfamızda bulunan transfer ücretleri Dalaman Havalimanı ile Fethiye Club Tuana Hotel arasında uygulanan tek yön total araç transfer ücretleridir. Vermiş olduğumuz tüm fiyatlara KDV ve otopark ücretleri dahildir. Dileyen misafirlerimize ücretsiz olarak bebek koltuğu hizmetimiz bulunmaktadır.

Dalaman Havalimanı Yanıklar Tuana Hotel transferiniz sırasında market alışverişi yapılması yada güzergah değişikliği olması gibi durumlarda araç beklemesinden dolayı extra ücret uygulanabilir. Bunun dışında Dalaman Tuana Hotel transferi için başka hiçbir ek ücret ödemek durumunda kalmazsınız.